Медичні послуги Обране Київ

IMP Clinic – це Американські протоколи лікування у Києві

International Multi-Profile Clinic –  це надання якісного і комплексного медичного лікування використовуючи Американські протоколи лікування і доказову медицину.

Лікарі IMP Clinic мають міжнародний рівень освіти (США, Європа) і досвід роботи за кордоном.

Основні напрями:
  • сімейна медицина,
  • педіатрія,
  • гінекологія,
  • хірургія,
  • ендокринологія.

Якщо вашій дитині потрібна спеціальна допомога, то спеціалісти IMP Clinic можуть надати рекомендації до провідних фахівців в різних медичних галузях .

IMP Clinic пропонує комплексні пакети обслуговування для дітей і дорослих :
  • Профілактичний пакет “Women’ s health” до і після 40 років
  • Пакет “Підготовка до вагітності”
  • Пакет “Ведення вагітності”
  • Річні пакети “Gold/Silver для новонароджених” від 0 до 1 року
  • Cтрахові пакети для дорослих і дітей

Адреса : вул. Євгена Коновальця 44,  ст.м. Печерська,  Київ.

Контакти: 0 800 30 86 87, 044 499 86 87

http://imp-clinic.com/ru/imp

https://www.facebook.com/IMPclinic/

 

Бачити свого малюка здоровим, бадьорим, активним, життєрадісним – чи не це мрія всіх батьків?

Наші фахівці допоможуть Вам виростити здорову та щасливу дитину!

Коли молода мама і новонароджений приїжджають з пологового будинку, в родині, крім щастя, з’являється і почуття величезної відповідальності за малюка. Це тендітне створіння не може пояснити, що його турбує і змушує плакати, а мама інколи губиться від суперечливої ​​інформації з інтернету, книг, від бабусь, сусідок, подружок …  Який стиль годування вибрати, як вчасно помітити симптоми захворювання, куди звертатися, якщо щось то турбує … Навіть досвідчена мама не завжди відрізнить просте подразнення від небезпечної висипу. А якщо народився первісток, його батьки в усьому відчувають себе першовідкривачами.

Дуже важливо, щоб з перших годин життя малюк був оточений турботою близьких, проте крім уваги рідних йому потрібне постійне медичне спостереження. Лікар-педіатр, патронажна сестра, невропатолог, ортопед, отоларинголог, окуліст, масажист – ось далеко не повний список фахівців, які повинні обов’язково оглянути немовля.

Дитина першого року життя повинна щомісяця відвідувати педіатра. В першу чергу це пов’язано з темпом розвитку людини в перші 12 місяців після народження. Адже за цей час маса дитини потроюється, а ріст збільшується на 25 см. У цей період відбуваються найважливіші зміни в організмі, які стають фундаментом для повноцінного життя в майбутньому. Регулярний огляд дозволить не пропустити та вчасно скоригувати відхилення у розвитку дитини. Щомісяця педіатр фіксує вагу, зріст, окружність голови і грудей малюка. Навіть ці на перший погляд прості дослідження дають лікарю багато інформації і дозволяють визначити, чи правильно розвивається дитина. Крім цього, проводиться огляд шкірних покривів та видимих ​​слизових, а також оцінка фізичного і психічного стану малюка. З огляду на особливості розвитку немовляти, педіатр направляє дитину на обстеження до вузьких спеціалістів, які контролюють розвиток окремих систем і органів.

Відділенням педіатрії в IMP Clinic розроблено комплексні програми медичного спостереження за дитиною від народження до 1 року життя. Це дозволить малятку вчасно отримати кваліфіковану медичну допомогу, а його батькам – інформаційну підтримку.

Лікар-педіатр закріплюється за дитиною на весь період патронатного спостереження. Починаючи з моменту народження, малюка будуть регулярно відвідувати педіатр і дитяча медична сестра, стежити за станом його здоров’я, розвитком, відповідати на питання по догляду, вихованню, безпеки, надання першої медичної допомоги. Наші професіонали будуть вести не тільки профілактичну і лікувальну роботу, але і підкажуть батькам оптимальний режим годування, раціон малюка, розвиваючу гімнастику, процедури загартовування. У пакет включені консультації вузьких фахівців: ортопеда, офтальмолога, невропатолога, кардіолога; УЗ діагностика кульшових суглобів, яка дозволить виключити дисплазію; нейросонографія для оцінки стану структур головного мозку, лабораторна діагностика.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк