Медичні установи Обране Київ

IMP Clinic – це Американські протоколи лікування у Києві

International Multi-Profile Clinic –  це надання якісного і комплексного медичного лікування використовуючи Американські протоколи лікування і доказову медицину.

Лікарі IMP Clinic мають міжнародний рівень освіти (США, Європа) і досвід роботи за кордоном.

Основні напрями:
  • сімейна медицина,
  • педіатрія,
  • гінекологія,
  • хірургія,
  • ендокринологія.

Якщо вашій дитині потрібна спеціальна допомога, то спеціалісти IMP Clinic можуть надати рекомендації до провідних фахівців в різних медичних галузях .

IMP Clinic пропонує комплексні пакети обслуговування для дітей і дорослих :
  • Профілактичний пакет “Women’ s health” до і після 40 років
  • Пакет “Підготовка до вагітності”
  • Пакет “Ведення вагітності”
  • Річні пакети “Gold/Silver для новонароджених” від 0 до 1 року
  • Cтрахові пакети для дорослих і дітей

Адреса : вул. Євгена Коновальця 44,  ст.м. Печерська,  Київ.

Контакти: 0 800 30 86 87, 044 499 86 87

http://imp-clinic.com/ru/imp

https://www.facebook.com/IMPclinic/

 

Бачити свого малюка здоровим, бадьорим, активним, життєрадісним – чи не це мрія всіх батьків?

Наші фахівці допоможуть Вам виростити здорову та щасливу дитину!

Коли молода мама і новонароджений приїжджають з пологового будинку, в родині, крім щастя, з’являється і почуття величезної відповідальності за малюка. Це тендітне створіння не може пояснити, що його турбує і змушує плакати, а мама інколи губиться від суперечливої ​​інформації з інтернету, книг, від бабусь, сусідок, подружок …  Який стиль годування вибрати, як вчасно помітити симптоми захворювання, куди звертатися, якщо щось то турбує … Навіть досвідчена мама не завжди відрізнить просте подразнення від небезпечної висипу. А якщо народився первісток, його батьки в усьому відчувають себе першовідкривачами.

Дуже важливо, щоб з перших годин життя малюк був оточений турботою близьких, проте крім уваги рідних йому потрібне постійне медичне спостереження. Лікар-педіатр, патронажна сестра, невропатолог, ортопед, отоларинголог, окуліст, масажист – ось далеко не повний список фахівців, які повинні обов’язково оглянути немовля.

Дитина першого року життя повинна щомісяця відвідувати педіатра. В першу чергу це пов’язано з темпом розвитку людини в перші 12 місяців після народження. Адже за цей час маса дитини потроюється, а ріст збільшується на 25 см. У цей період відбуваються найважливіші зміни в організмі, які стають фундаментом для повноцінного життя в майбутньому. Регулярний огляд дозволить не пропустити та вчасно скоригувати відхилення у розвитку дитини. Щомісяця педіатр фіксує вагу, зріст, окружність голови і грудей малюка. Навіть ці на перший погляд прості дослідження дають лікарю багато інформації і дозволяють визначити, чи правильно розвивається дитина. Крім цього, проводиться огляд шкірних покривів та видимих ​​слизових, а також оцінка фізичного і психічного стану малюка. З огляду на особливості розвитку немовляти, педіатр направляє дитину на обстеження до вузьких спеціалістів, які контролюють розвиток окремих систем і органів.

Відділенням педіатрії в IMP Clinic розроблено комплексні програми медичного спостереження за дитиною від народження до 1 року життя. Це дозволить малятку вчасно отримати кваліфіковану медичну допомогу, а його батькам – інформаційну підтримку.

Лікар-педіатр закріплюється за дитиною на весь період патронатного спостереження. Починаючи з моменту народження, малюка будуть регулярно відвідувати педіатр і дитяча медична сестра, стежити за станом його здоров’я, розвитком, відповідати на питання по догляду, вихованню, безпеки, надання першої медичної допомоги. Наші професіонали будуть вести не тільки профілактичну і лікувальну роботу, але і підкажуть батькам оптимальний режим годування, раціон малюка, розвиваючу гімнастику, процедури загартовування. У пакет включені консультації вузьких фахівців: ортопеда, офтальмолога, невропатолога, кардіолога; УЗ діагностика кульшових суглобів, яка дозволить виключити дисплазію; нейросонографія для оцінки стану структур головного мозку, лабораторна діагностика.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.