Новини

Сервіс єМалятко – грошова компенсація за “пакунок малюка”

єМалятко

В Україні гроші за “пакунок малюка” можна отримати через портал “Дія”. Тепер ніяких черг та десятки документів. 

Ознайомитись детально ви можете на офіційній сторінці Міністерство цифрової трансформації України.

Подати заяву на отримання грошей потрібно одразу після народження малюка. Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг сервісу «Малятко».

Сервіс єМалятко – це 10 послуг за однією заявою, необхідних для немовляти. Основною та обов’язковою послугою є оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур’єр за зручною адресою. Додатково можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце проживання, виплату допомоги при народженні.

Хто може оформити компенсацію

Її можуть оформити ті батьки, які вибрали гроші замість «пакунку малюка» у пологовому будинку чи управлінні соціального захисту. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень.

Зверніть увагу! Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов’язковою) послугою, єМалятко можуть замовити лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтва про народження дитини.

Як отримати гроші

  • Батько або мати дитини повинні заповнити онлайн-заяву посиланням .
  • Одному з батьків необхідно відкрити спеціальний рахунок «пакунок малюка» у відділенні ПриватБанку.
  • Гроші зарахують лише на спеціальний рахунок. За них можна буде купити дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, перелік таких магазинів можна переглянути тут.

2020 року замість бебі-боксів уряд запустив пілотний проект — грошова компенсація батькам — п’ять тисяч гривень на банківську картку, які можна витратити у спеціально визначених магазинах. Згодом в Україні після затримки відновили видачу «пакунків малюка».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.