Юридичні питання

Чи маю я отримати виплату, як малозабезпечена сім’я?

Скажіть, будь ласка, чи підлягаю я отримати виплату, як малозабезпечена сім"я. У мене така ситуація - чоловік заробляє 2900 грн.,я не працюю, доглядаю дитину інваліда,у нашій сім"ї троє дітей: вік 9 р,6 р і 1 міс. Дякую.

Я думаю, що так, але для цього спочатку потрібно подати документи до районного чи міського управління праці та соціального захисту населення. Щоб більш детально отримати відповідь на своє запитання, прочитайте уважно нижчепоіменовані статті на сайті Зростай, Малюк! в розділі Юридичні поради.
Державна Соціальна Допомога Малозабезпеченим Сім’ям;
Порядок Призначення І Виплати Державної Соціальної Допомоги Малозабезпеченим Сім’ям;
Таблиця Соціальних Виплат З 1 Грудня 2013 Року

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.