Юридичні питання

Чи можу я спочатку використати дородову і післяродову відпустку, а потім на літо написати заяву на щорічну, отримавши відпускні?

Доброго дня. Я на 21 тижні вагітності. Працюю у школі 3-й рік, на повній ставці. Заробітна плата без різних податкових відрахувань - 2500 тис.грн. У середині січня йду в декрет. Скажіть, будь ласка, яку суму дородових мені мають виплатити в освіті. І чи можу я спочатку використати дородову і післяродову відпустку, а потім на літо написати заяву на щорічну, отримавши відпускні? Чи відразу потрібно писати заяву на декретну відпустку? Дякую зарані за відповідь.

Я перепрошую, але розрахунком оплати до- та після пологової відпустки ми не займаємось, цим повинна займатись бухгалтер вашої школи. На сайті Зростай, Малюк! є декілька юридичних статей на цю тематику.
Ось одна з них ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ.
Щодо правильності надання відпусток та приєднання їх до відпустки по вагітності, читайте, будь ласка, статтю ПРАВО ВАГІТНИХ НА ВІДПУСТКУ та Закон України Про відпустки, витяг з якого приведений нижче:
Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток
Щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються:
3) жінкам перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.