Юридичні питання

чи враховуються сплачені моїм чоловіком аліменти в наш сукупний дохід сім”ї?

Доброго дня! Мій чоловік одружений вдруге, від першого шлюбу має дитину 2004р.н, якій сплачує аліменти. У нашому шлюбі 1.10.13р. народилась дитина, на яку я зараз хочу оформити допомогу у соцзабезі. Мене цікавить, чи враховуються сплачені моїм чоловіком аліменти в наш сукупний дохід сім"ї? Середньомісячна зп мого чоловіка (згідно довідки про доходи) складає 3809,75, з яких кожного місяця сплачується в середньому 810,67 грн. Я отримую допомогу по догляду за дитиною у розмірі 810,00 грн. Ніяких інших доходів у нас немає. Наперед дякую за відповідь.

Ні, аліменти, виплачені чоловіком на дитину, враховуються в сім’ї, що їх отримує.
У вашому випадку до сукупного доходу зараховується тільки решта заробітної плати, що лишається після виплати аліментів.
Для того, щоб розумно і правильно оформити допомогу, будь ласка, уважно прочитайте статтю ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ на сайті Зростай, Малюк! в розділі Юридичні питання

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.