Здоров’я дитини

Догляд за дитиною до 6 років

Здравствуйте! До дикрета я работала 5 лет на часной фирме била друдоустроена, ушла в декрет за одим ребенком, потом не выходя из него за втором, за время моего декрета, директор уволил всех работников чтоб не платит налогы и на данный момент 50чел работают нелегально, не уволил только 3чел. потомучто в декрете и я в том числе, младшему скоро будет 3 года я бы хотела продлить декрет как частоболеющий ребенок, но мне говорят чтобы я уволилась по собственному желанию и все, так как фирма якоби закрыта и никакую трудовую деятельность не ведет, правомерно ли это с их стороны, или они не могут действительно мне продлить декрет или не хотят??? Что делать??

Якщо ваша дитина часто хворіє, то вам потрібно оформити відпустку по догляду за дитиною до шести років. Більш детально прочитайте на сайті в статях «ВІДПУСТКА ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ШЕСТИРІЧНОГО ВІКУ», ВИТЯГ З КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ – ПРАЦЯ ЖІНОК (СТ. 174-186).

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.