Юридичні питання

Скажіть, будь-ласка, чи правильно мені виплатили допомогу по вагітності та пологах?

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи правильно мені виплатили допомогу по вагітності та пологах, я стояла на обліку в центрі зайнятості після скорочення з роботи і отримувала в середньому 1700 грн.в місяць 6 міс. У фонді соцстраху мені виплатили допомогу по вагітності та пологах 3600грн.

Ми не займаємось розрахунком соціальних виплат, але судячи з отриманої Вами суми, нарахування неправильні. Перевірити це можна особисто, прочитавши на сайті Зростай, Малюк! в розділі Юридичні питання статтю ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.