Юридичні питання

Виплати при народженні дитини

Доброго дня! Потрібна ваша порада. Чи можна продовжувати навчання в аспірантурі коли видали лікарняне по вагітності та пологам на 126 днів без оформлення академвідпустки? Чи в такому випадку оплачується лікарняне? І надалі, якщо оформляти допомогу при народженні дитини то стипендія продовжується виплачуватись в цей період? Яка взагалі процедура цього всього під час навчання в аспірантурі? Дякую.

Відпустка по вагітності та пологах оформлюється за місцем роботи (навчання).

Більш детально можна дізнатись зі статті ДОПОМОГА У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ АСПІРАНТКАМ, ДОКТОРАНТКАМ

https://zrostaymaluk.com.ua/statti/yuridichni-poradi/dopomoga-u-zvyazku-z-vagitnistyu-ta-pologamy-aspirantkam-doktorantkam/

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.