Юридичні питання

Як мені будуть нараховувати декретні кошти, чи будуть взагалі і в якому розмірі?

Добрий день! скажіть, будь ласка, як мені будуть нараховувати дикретні кошти чи будуть взагалі і в якому розмірі? якщо я студентка 4 курсу, навчаюсь стаціонарно, на державній формі навчання, до кінця 2013 року я отримую степендію у розмірі 730 грн., з початку 2014 я вже не буду отримувати степендію через те що маю трійки! В декрет мені йти з 1 грудня 2013 року

Допомога буде обраховуватись, виходячи з середнього розміру допомоги по безробіттю – 544 грн. Детально все можна прочитати в статтях Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами аспіранткам, докторанткам… та Допомога по безробіттю — 2013.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.