Обране Статті

6 хвилин подумайте про алергію

Якщо Вам знайомий стан, коли дратуєшся через неможливість торкнутися обличчя, чхання не зупиняється ні вдень, ні вночі, а закладений ніс не дає нормально спати й відчувати запахи 2 місяці на рік, то Ви точно знаєте, що таке алергія.

Пройдіть, будь ласка, цей тест, і, можливо, ми разом зробимо внесок у розвиток лікування цього захворювання. І завдяки Вам та Вашим відповідям у світі стане на кілька щасливих людей більше!

Нам важлива Ваша думка, долучайтеся до опитування.

http://bit.ly/2OoWkZj

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.