Грудне вигодовування

Грудне вигодовування захищає жінку від раку та інших хвороб

Жінки, які годують груддю протягом шести місяців, знижують собі ризик смерті від всіх типів раку на 10%. Також на 17% падає показник ймовірної смерті від серцевого нападу та інсульту, пише Meddaily.ru з посиланням на 12-річне дослідження близько 380 000 чоловік з дев’яти європейських країн.

Люди, що підтримували нормальну вагу, що приділяли увагу фізичній активності, правильно харчувалися і не зловживали спиртним і годували грудьми, знижували ризик смерті від цілого ряду недуг на 34%.

Отже, ті що виконували дані рекомендаціі, вмирали від респіраторних захворювань на 50% рідше, від хвороб кровообігу – на 44% і раку – на 20%. Стрункість давала 22%, а рослинний раціон – 21%. Обмеження себе в спиртному і рослинні продукти рятують, зокрема, від раку на 21% і 17% відповідно. Що стосується грудного вигодовування, то воно знижує ризик раку грудей на 4% з кожним роком годування.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.