Грудне вигодовування

Цинк укрепляет здоровье новорожденных

Добавки с цинком способствуют выздоровлению новорожденных, которые болеют пневмонией или менингитом. К такому выводу пришли ученые из Индии.

Они провели исследования в нескольких больницах Нью-Дели, где проходили лечение маленькие пациенты с этими заболеваниями. В рамках эксперимента одна группа младенцев (332 ребенка) получала антибиотики совместно с 10 мг цинка. Вторая группа (323 малыша) получала курс лечения антибиотиками. Установлено, что в группе детей, принимавшей цинк, риск неэффективного лечения снижен на 40%. Прием цинка увеличил шансы на выживание младенцев, успешное восстановления без назначения дополнительного курса лекарств и осложнений.

Врачи видят объяснение в том, что цинк благоприятно влияет на иммунную систему детей, предотвращая воспалительные процессы.

Источник: Child Health News

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.