Малюк від 0 до 1 року

Как кормить ребенка летом?

Летом детский организм требует меньшего количества калорийной еды, а от жареных блюд в летнем меню ребенка лучше отказаться, заменив их пищей с большим содержанием жидкости. Такую рекомендацию дала диетолог Киевского городского центра здоровья и медицинской клиники «Столица», руководитель клуба здорового питания Наталья Самойленко.

Супы, обилие ягод и фруктов в рационе ребенка не допустят обезвоживания в жаркий период. А вот сладкие продукты способствуют обезвоживанию, поэтому их стоит ограничить.

Самый лучший напиток для ребенка летом – чистая вода. Также хороши отвары фруктов и сухофруктов, травяные чаи – эти напитки восполняют потерю микроэлементов, которые ребенок теряет чрез пот.

Источник: likar.info

 

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.