Малюк від 0 до 1 року

У современных детей соленое детство

Содержание соли в детском меню, предлагаемом в сетях быстрого питания, превышает суточную норму для детей в несколько раз. К такому выводу пришли британские исследователи, изучив 160 блюд в популярных заведениях питания.

Детям положено съедать не более 4 г соли в день. Вместе с тем, в популярных у детей блюдах содержится до 5,3 г соли. Скрытая соль содержится даже в десертах. При этом родители не могут выбрать здоровое блюдо для ребенка, поскольку в меню отсутствует информация о питательной ценности.

Профессор Грэм Макгрегор из Институт профилактической медицины Вольфсона в Лондоне подчеркнул, что привыкание к соленой пище начинается с детства и может привести к серьезным проблемам со здоровьем в дальнейшем.

Источник: bbc.co.uk

 

 

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.