Малюк від 0 до 1 року

Как не упустить талант ребенка

Все дети – вундеркинды. Такое мнение высказал немецкий невролог Геральд Гютер. Он написал книгу, которая поможет родителям и учителям открыть талант в каждом ребенке.

Ученый убежден, что каждый ребенок имеет потенциал гения. Однако для его реализации родители и педагоги должны помочь ребенку вовремя открыть талант и развить особые способности. По мнению Гютера, в современной школе таланты детей зачастую теряются. Главными становятся не природные способности и одаренность, а оценки. Вместе с тем, задача родителей и педагогов – поощрить ребенка к обучению тем или иным знаниям. Неврологические исследования подтверждают, что заинтересованность темой помогает быстро накопить знания и закрепить их в памяти.

Кроме того, эксперт подчеркнул, что не стоит недооценивать потенциал детей с пороками развития.

Источник: life.pravda.com.ua

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.