Малюк від 0 до 1 року

Увімкнений на ніч вентилятор може вберегти немовля від синдрому раптової смерті

Сон на спині істотно знижує ризик раптової смерті немовлят, а відкрите на ніч вікно або включений вентилятор робить його ще меншим, вважають вчені з Дослідницького відділу Kaiser Permanente, м. Оакленд, Каліфорнія, США.

Діти, що сплять в кімнаті із увімкненим вентилятором вмирають від синдрому раптової смерті на 72% менше незалежно від положення уві сні. Відкрите вікно знижує ризик на 36%. Імовірно, це пов’язано зі зниженням концентрації діоксиду вуглецю навколо дитини.

Представники Національного інституту здоров’я дитини і розвитку людини, що субсидували дослідження, вважають, що дане явище вимагає більш пильного вивчення, оскільки досі не визначено найбільш ефективний шлях профілактики синдрому раптової смерті немовлят.

Джерело: medicusamicus.com

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.