Малюк від 0 до 1 року

Плавання робить дітей розумнішими

Заняття плаванням роблять дітей розумнішими, пише The Epoch Times з посиланням на результати дослідження, яке провели вчені з Гріффітского інституту освітніх досліджень (Австралія). Фахівці протягом трьох років спостерігали за 180 малюками у віці від трьох до п’яти років. Виявилося, що ті діти, які в перші роки життя починали плавати, раніше і легше засвоювали і інші навички: математичні, мовні, візуально-моторні (малювання, розфарбовування і вирізання ліній і фігур).

Здібності не залежали від статевої приналежності дітей і соціально-економічного рівня їхніх родин – впливали саме заняття в басейні.

Вони також корисні і для дорослих – якщо знати, як відвідувати басейн без ризику для здоров’я.

Джерело: www.zdr.ru

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.