Малюк від 0 до 1 року

Прикорм та овочеві пюре

Овочеве пюре до прикорму, на жаль, в наш час доводиться вводити з обережністю у зв’язку з тим, що овочі почасти містять у собі гербіциди. Тому, намагайтеся давати дітям тільки перевірені продукти.

Дітям до року білокачанну капусту, зелені огірки, боби краще зовсім не давати. Моркву, картоплю та  кабачки краще спочатку вимочити у воді (досить півгодини), а потім варити.

Обов’язково введіть до дитячого раціону корінь петрушки – це зробити просто необхідно. Спочатку беріть для приготування пюре трохи складових: корінь петрушки, моркву, одну картоплину, шматок кабачка. Все це зваріть, додайте олії (до чайної ложки на повну порцію).

Овочеве пюре, як і каші, потрібно водити до раціону дитини поступово, починаючи з однієї столової ложки. Коли дитина звикла до цього пюре, поступово додайте під час варіння нові овочі: шматочок буряка, якщо малюк страждає на закрепи, або трохи цвітної капусти.

Якщо у вас є овочі, які ви виростили на своєму городі, то до обіду давайте морквяний сік. У день досить давати столову ложку морквяного соку. Бажано робити соки самим, тому що до промислових соків, зазвичай, додають консерванти. Але навесні, коли в  фруктах і овочах поживних речовин залишається мало, можна давати дітям соки заводського приготування, дотримуючись правил введення прикорму. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк