Малюк від 0 до 1 року

Прикорм та овочеві пюре

Овочеве пюре до прикорму, на жаль, в наш час доводиться вводити з обережністю у зв’язку з тим, що овочі почасти містять у собі гербіциди. Тому, намагайтеся давати дітям тільки перевірені продукти.

Дітям до року білокачанну капусту, зелені огірки, боби краще зовсім не давати. Моркву, картоплю та  кабачки краще спочатку вимочити у воді (досить півгодини), а потім варити.

Обов’язково введіть до дитячого раціону корінь петрушки – це зробити просто необхідно. Спочатку беріть для приготування пюре трохи складових: корінь петрушки, моркву, одну картоплину, шматок кабачка. Все це зваріть, додайте олії (до чайної ложки на повну порцію).

Овочеве пюре, як і каші, потрібно водити до раціону дитини поступово, починаючи з однієї столової ложки. Коли дитина звикла до цього пюре, поступово додайте під час варіння нові овочі: шматочок буряка, якщо малюк страждає на закрепи, або трохи цвітної капусти.

Якщо у вас є овочі, які ви виростили на своєму городі, то до обіду давайте морквяний сік. У день досить давати столову ложку морквяного соку. Бажано робити соки самим, тому що до промислових соків, зазвичай, додають консерванти. Але навесні, коли в  фруктах і овочах поживних речовин залишається мало, можна давати дітям соки заводського приготування, дотримуючись правил введення прикорму. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.