Малюк від 0 до 1 року

Координація рухів дитини

Основне завдання для дитини в другому триместрі 1-го року життя – навчитися координувати рухи очей і рук. Тому будьте уважними до того, що сказав вам офтальмолог під час чергового візиту до поліклініки. У крайньому разі, не вважайте відвідування окуліста чимось не важливим, що можна відкласти на «потім».

Якщо у малюка будуть під час відвідування лікаря виявлені порушення зору, обов’язково поцікавтеся не тільки тим, що потрібно робити для корекції виявлених порушень, але, що робити і як займатися з малюком, щоб зорові дефекти не вплинули на його загальний психічний розвиток. Якщо лікарі дитячої поліклініки не змогли вам допомогти, зверніться до фахівців центрів раннього розвитку або корекційної педагогіки, щоб у майбутньому уникнути діагнозу «затримка психічного розвитку» …

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.