Малюк від 0 до 1 року

Сон з батьками може бути небезпечний для малюка

Малюки, які сплять з батьками в одному ліжку, в п’ять разів більше схильні до ризику раптової дитячої смерті, ніж інші діти. Англійські фахівці провели аналіз результатів п’яти досліджень, присвячених раптовій дитячій смерті в Європі та Австралії. Згідно аналізу виявилося, що 22% випадків смерті сталися саме з тими дітьми, які спали з батьками. Найбільш високим був ризик раптової смерті серед дітей віком до трьох місяців.

Вчені впевнені, що в більшості випадків смерть малюків викликана задухою, яка було спровокована невдалим місцем для сну та положенням малюка підчас сну. Саме тому лікарі рекомендують батькам укладати малюка спати окремо, в його власне ліжечко. Краще всього, якщо малюк буде спати на спині, це положення, на думку вчених, значно знижує ризик раптової смерті дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.