Малюк від 0 до 1 року

Чому малюкові корисно спати одному?

Багато мам вважають за краще брати немовлят до себе в ліжко, тому що вони бояться залишити своїх діток наодинці. Останні дослідження підтверджують, що така практика може мати безліч негативних наслідків, як для дитини, так для мами і сім’ї в цілому.

В тих сім’ях, де практикують спільний сон з мамою, відносини подружньої пари почасти суттєво погіршуються. Причиною такого погіршення є зменшення взаємомо уваги та взаємоповаги подружній парі. Це досить природньо, адже яка може бути любов і відносини, коли поруч лежить малюк.

Внаслідок цього в багатьох сім’ях виникають конфлікти на грунті спільного сну з дитиною, часто подружжя просто починають спати в різних кімнатах, що призводить до розладу у стосунках.

Також вченими підтверджено, що діти від спільного з мамою (батьками) сну більш щасливими і здоровими не стають, навпаки, у них розвивається своєрідна залежність від постійної присутності мами, внаслідок чого вони набагато важче будуть засинати у своїх ліжечках, навіть тоді, коли вони стануть старшими.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.