Малюк від 0 до 1 року

Чому малюкові корисно спати одному?

Багато мам вважають за краще брати немовлят до себе в ліжко, тому що вони бояться залишити своїх діток наодинці. Останні дослідження підтверджують, що така практика може мати безліч негативних наслідків, як для дитини, так для мами і сім’ї в цілому.

В тих сім’ях, де практикують спільний сон з мамою, відносини подружньої пари почасти суттєво погіршуються. Причиною такого погіршення є зменшення взаємомо уваги та взаємоповаги подружній парі. Це досить природньо, адже яка може бути любов і відносини, коли поруч лежить малюк.

Внаслідок цього в багатьох сім’ях виникають конфлікти на грунті спільного сну з дитиною, часто подружжя просто починають спати в різних кімнатах, що призводить до розладу у стосунках.

Також вченими підтверджено, що діти від спільного з мамою (батьками) сну більш щасливими і здоровими не стають, навпаки, у них розвивається своєрідна залежність від постійної присутності мами, внаслідок чого вони набагато важче будуть засинати у своїх ліжечках, навіть тоді, коли вони стануть старшими.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк