Малюк від 0 до 1 року

Початок вакцинації

Якщо ви переконані у тому, що людина, яка безперечно висловлюється на користь щеплень, — це людина, яка однозначно і повністю запродалася виробникам вакцин — вам зовсім не треба це читати.

Якщо ви ярий супротивник щеплення, якщо ви для себе і за свою дитину вже все вирішили — вам зовсім не треба це читати.

Цей розділ призначений батькам, які розуміють, що щеплення — реальний і високоефективний спосіб профілактики інфекційних хвороб, але спосіб, зв’язаний з певним ризиком. Саме тому розважливим і розсудливим мамам і татам слід знати і намагатися практично реалізовувати певний алгоритм дій, що дозволить значно зменшити ризик. Ось про ці дії (реальні та практичні) ми і поговоримо.

Отже, у всьому комплексі проблем, пов’язаних з вакцинацією, можна виділити три напрямки, що підлягають окремому розгляду:

1) Вакцинний препарат.

2) Дитина.

3) Умови вакцинації — тобто параметри, за умови наявності яких шляхи дитя і вакцини перетинаються.

Відразу ж відзначимо, що можливості батьків впливати на три позначені напрями далеко не рівноцінні. Вони мінімальні відносно вакцини, максимальні відносно дитини і вельми істотні, коли йдеться про умови вакцинації.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.