Малюк від 0 до 1 року

Прикорм та соки. Короткі рекомендації.

Першим до прикорму бажано вводити яблучний сік, починаючи з кількох крапель. Поступово його кількість може бути доведена до 40-50 мл на два-три прийоми.

Сік дають під час або після годування. Давати сік перед їжею не рекомендується, тому що це може призвести до зниження апетиту.

Коли дитина звикне до яблучного соку, їй можна, також поступово, розпочинати давати інші соки – вишневий, чорносмородиновий; пізніше – сливовий, журавлинний, абрикосовий, гранатовий, морквяний, капустяний, буряковий тощо.

Соки з малини, полуниці, цитрусових, томатів краще давати, дотримуючись певної обережності, тому що вони почасти викликають алергічні реакції. Дуже кислі соки можна дещо підсолоджувати цукровим сиропом. Загальна кількість соків може складати 50-60 мл на добу.

Під час вживання соків матері слід враховувати їх специфічні властивості. Так, вишневий, гранатовий, чорносмородиновий, чорничний соки містять дубильні речовини і діють закріплююче. Їх слід давати дітям з нестійким стулом.

Виноградний сік дітям краще не давати, тому що він містить багато цукру і підсилює процеси бродіння в кишковику. Дітям із схильністю до закрепів корисно давати морквяний, буряковий, сливовий соки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.