Малюк від 0 до 1 року

Як підібрати підгузок для немовляти

Молодих батьків  найчастіше турбує питання, як правильно підібрати підгузок для новонародженої дитини.

Дуже важливо, щоб ніжна шкіра крихітки не страждала від подразнень та попрілостей.

Існує декілька важливих правил, які допоможуть Вам вибрати для своєї дитини найдосконаліший підгузок:

  1. Добрий підгузок надійно та швидко вбирає рідину.
  2. Підгузок повинен бути безпечним для дитини з перших днів життя
  3. Також повинен забезпечувати батькам зручність  використання та утилізації.

 В Україні стають все популярнішими підгузки японського виробництва.  Ці підгузки зарекомендували себе як найкращі за важливими показниками: не викликають алергії, надійно захищають від протікань, мають дуже ніжну поверхню з натуральних матеріалів та зовнішню плівку з мікропорами, що дозволяє шкірі маляти «дихати». Максимальну турботу про здоров’я немовлят забезпечують японські підгузки Goo.N.

М’яка внутрішня поверхня підгузків Goo.N  містить вітамін Е для пом’якшення чутливої шкіри немовляти та підвищення її захисних властивостей. Спеціальний сучасний абсорбент забезпечує відмінне миттєве поглинання випорожнень, майже не збільшуючись у розмірі. Індикатор (дві смужки) змінює колір при наповненні підгузка. Запах виділень нейтралізується спеціальним поглиначем, що схований за яскравими авторськими малюнками. 

Зверніть увагу, що існує два розміри підгузків Goo.N для новонароджених дітей: звичайний (для дітей вагою 3-5 кг) та спеціальний  – для немовлят, що народилися передчасно та мають невелику масу тіла (від 1,8 кг). Підгузки найменшого розміру мають спеціальні застібки та мітки на паску, що дозволяють зручно надіти підгузок Вашому малюку.

Для доросліших – активних та рухливих – малят розроблені трусики-підгузки Goo.N спеціально для хлопчиків і для дівчаток згідно з фізіологічними особливостями випорожнення. Розрізняються вони розташуванням поглинаючого шару: для хлопчиків абсорбент посилений попереду, а для дівчаток – знизу. Трусики-підгузки сидять на дитині, наче звичайна бавовняна білизна, і надійно захищають від протікань.

Підбираючи підгузок, обирайте розмір з запасом в обидва боки інтервалу, що вказаний на упаковці. Переходити на наступний розмір варто при появі наступних ознак:

• якщо на малюкові не сходиться обмежувач липкої стрічки;

• на тілі після зняття підгузка залишаються сліди, червоні смуги;

• ви починаєте занадто часто міняти підгузок з причини його наповненості.

Якщо дотримуватися цих простих правил, Ви зможете уникнути таких неприємних явищ, як протікання і дискомфорт у дитини. Здоровий, спокійний сон і комфортність рухів в правильно підібраних підгузках  зроблять мам і немовлят насправді щасливими!

2 коментарі

Оприлюднити коментар

  • Я уже покупала такие, действительно классные.Раньше на Хагисе сидели, но они последнее время так воняют, просто жуть. Поэтому решили сменить производителя. не жалею.

  • Ми тоже раніше були на Хагіс, але від них у нас випрiває, то перейшли на Памперс вони тонші і не випріває([хоч і трохи вонючі).

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк