Малюк від 0 до 1 року

Які рослини відлякують комарів

З приходом літа все більше і більше Ви почали з ними зіштовхуватися. На даний час світ розвинений достатньо добре і є дуже велика кількість хімічних препаратів, що захищають від комарів. Але захищатися від комах можна і без хімії. Мухи і комарі чутливо реагують на запахи.
Базилік

Найсильніше діє свіжий. Добре його посадити у горщики та розвісити над верандою. Листя можна розтерти та використовуватися як ефірну олію, коли комарі все ж покусали.

М`ята

Коли розкласти її гілочки по квартирі, комарів стає менше. Відкриті місця, руки та ноги можна розтерти листям м`яти. Це на деякий відлякає комах.

Ромашка

Комарі не терплять запаху ромашки. Розкладаємо по хаті кілька букетиків, і вони не залітають. 

Герань

Цю кімнатну рослину комахи, не тільки комарі, просто не переносять. Якщо натерти відкриті місця листочками герані, кількість укусів комарів значно зменшиться. Горщики з геранню можна влітку виставити на веранді і комарів там стане менше.

Томат

Різкий запах листя помідорів – прекрасний натуральний репелент. Можна посадити кілька кущиків під вікнами, і комарі не будуть залітати.

Розмарин

Має сильний запах, якій не люблять комарі. Розмарин, що росте на підвіконні, почне пахнути, якщо злегка струсити цей вазон.