Малюк від 0 до 1 року

Які рослини відлякують комарів

З приходом літа все більше і більше Ви почали з ними зіштовхуватися. На даний час світ розвинений достатньо добре і є дуже велика кількість хімічних препаратів, що захищають від комарів. Але захищатися від комах можна і без хімії. Мухи і комарі чутливо реагують на запахи.
Базилік

Найсильніше діє свіжий. Добре його посадити у горщики та розвісити над верандою. Листя можна розтерти та використовуватися як ефірну олію, коли комарі все ж покусали.

М`ята

Коли розкласти її гілочки по квартирі, комарів стає менше. Відкриті місця, руки та ноги можна розтерти листям м`яти. Це на деякий відлякає комах.

Ромашка

Комарі не терплять запаху ромашки. Розкладаємо по хаті кілька букетиків, і вони не залітають. 

Герань

Цю кімнатну рослину комахи, не тільки комарі, просто не переносять. Якщо натерти відкриті місця листочками герані, кількість укусів комарів значно зменшиться. Горщики з геранню можна влітку виставити на веранді і комарів там стане менше.

Томат

Різкий запах листя помідорів – прекрасний натуральний репелент. Можна посадити кілька кущиків під вікнами, і комарі не будуть залітати.

Розмарин

Має сильний запах, якій не люблять комарі. Розмарин, що росте на підвіконні, почне пахнути, якщо злегка струсити цей вазон.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.