Малюк від 0 до 1 року

Як привчити дитину спати всю ніч?

Дуже багато дітей-грудничків змучують батьків частими нічними пробудженнями і годуваннями. Вже давно відомо, що діти у віці 10-16 тижнів можуть спокійно спати поспіль 6-8 годин без прокидання на нічний прийом їжі. Це пов’язано з тим, що обсяг шлунка малюка до цього віку збільшуєтьсяі може вміщувати дещо більшу кількість їжі (молока), тому реальної потреби в нічному годуванні у малюка зазвичай вже немає і він прокидається просто за звичкою.

Фахівці стверджують, що дитячі звички можна змінити. Для цього необхідно ввести певний режим сну і неспання. Малюк повинен знати, що нічний сон буде відрізнятися за тривалістю від денних, до того ж бажано, щоб нічний сон у малюка асоціювався з низкою підготовчих процесів до цього сну: вечірня прогулянка, купання, масаж, їжа тощо.

На той час, коли малюк потрапляє в своє ліжечко для нічного сну, він повинен бути спокійним і готовим до сну. Безумовно, всі дітки дуже різні. Є малюки, які не можуть обійтися без нічного прийому їжі, тому ви можете цілком припустити, що, можливо, і ваш малюк відноситься до них.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк