Малюк від 0 до 1 року

Як привчити дитину спати всю ніч?

Дуже багато дітей-грудничків змучують батьків частими нічними пробудженнями і годуваннями. Вже давно відомо, що діти у віці 10-16 тижнів можуть спокійно спати поспіль 6-8 годин без прокидання на нічний прийом їжі. Це пов’язано з тим, що обсяг шлунка малюка до цього віку збільшуєтьсяі може вміщувати дещо більшу кількість їжі (молока), тому реальної потреби в нічному годуванні у малюка зазвичай вже немає і він прокидається просто за звичкою.

Фахівці стверджують, що дитячі звички можна змінити. Для цього необхідно ввести певний режим сну і неспання. Малюк повинен знати, що нічний сон буде відрізнятися за тривалістю від денних, до того ж бажано, щоб нічний сон у малюка асоціювався з низкою підготовчих процесів до цього сну: вечірня прогулянка, купання, масаж, їжа тощо.

На той час, коли малюк потрапляє в своє ліжечко для нічного сну, він повинен бути спокійним і готовим до сну. Безумовно, всі дітки дуже різні. Є малюки, які не можуть обійтися без нічного прийому їжі, тому ви можете цілком припустити, що, можливо, і ваш малюк відноситься до них.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.