Малюк від 0 до 1 року

Чому не можна перегодовувати дитину

Кожна мама хоче нагодувати свого малюка вдосталь, досита, хоча тим самим вона ризикує перегодувати дитину.

Дієтологи вважають, що добова норма їжі для дитини у віці від 6 місяців до року – це близько 1 літра їжі, не рахуючи соків. Цей об’єм  їжі потрібно поділити на п’ять прийомів на добу.

Якщо малюк не з’їдає таку кількість їжі постійно, це ще не говорить про те, що він голодний. Необхідно пам’ятати, що всі діти їдять по-різному, можливо, ваш малюк просто відноситься до так званих «малоїжок». Якщо він регулярно залишає в тарілці кашу, але при цьому почуває себе добре, очевидно,це  так і є.

Якщо ви стурбовані тією кількістю їжі, яку з’їдає ваша дитина щодня, вам здається, що він їсть є мало чи багато, ліпше всього поставити питання  вашому дитячому лікареві щодо правильної організації харчування малюка, щоб не нашкодити його здоров’ю.

Ні в якому разі не можна примушувати дитини їсти силоміць. Вчені стверджують, що внаслідок такого підходу до організації харчування, якщо регулярно перегодовувати малюка, у нього може розвитися харчової невроз, що може проявитися порушенням апетиту та навіть блювотою під час прийому їжі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк