Малюк від 0 до 1 року

Якщо малюк плаче, необхідно взяти його на руки і заспокоїти.

Ви неодноразово мали змогу пересвідчитися в тому, що ваша дитина швидше за все заспокоюється у матері на руках. Це відбувається саме тому, що в основі взаємодії матері та дитини лежить природна, вироблена ще в утробі. Звичка дитини заспокоюватися біля мами.

Вчені провели низку експериментів і відзначили, що у немовлят відразу після того, як мама брала їх на руки, уповільнювався пульс, координувалися робота нервової та серцево-судинної системи, знижувалася рухова активність, тобто тепло і спокій мами благотворно впливали на стан дітей.

Результати дослідження виявились досить важливими як в області медицини, так і педагогіки, адже багато мам не раз чули від педіатрів і власних батьків раду про те, що дітей не потрібно привчати до рук.

Правильне розуміння того, що відбувається з немовлям, може бути корисним для батьків у спробі подолання почуття розгубленості у батьків і бути корисним для малюків, тому що невтішний плач – це один з головних чинників ризику жорстокого поводження з дітьми. Вчені досить давно радять відмовитися від застарілих тверджень про те, що дітей не варто привчати до рук і брати на руки, коли вони плачуть. Якщо малюк плаче, необхідно взяти його на руки і заспокоїти.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк