Малюк від 0 до 1 року

Розвиток дитини від трьох до чотирьох місяців

Протягом дня малюк засинає не менше трьох разів. Вночі його сон може становити до 10-11 годин. Протягом доби їсть не менше шести разів Іноді, щоб поїсти, він може прокидатися вночі.

Голівку тримає впевнено, може нею крутити по сторонах. Лежачи на спинці, може піднімати голову і розглядати свої ніжки. Стежить оченятами за переміщеннями предмета, якщо ними водити з боку в бік. Вміє брати іграшки і намагається затягнути їх до рота. Брязкальця в руці утримує досить міцно, може їх розглядати і обмацувати. Може піднімати високо ніжки, пробує дотягнутися до них, доторкнутися до пальчикам або коленкам. Коли бачить маму, радісно гулить, так як вже впізнає її і дуже любить з нею спілкуватися. Сприймає окремо від себе та спілкується з усіма, хто приділяє йому в даний момент увагу. Лежачи на животі та спираючись на ручки, легко утримує голівку і плічка. Розрізняє предмети на відстані до 3,5 метрів, уважно стежить за об’єктом, що переміщається, надовго фокусує на ньому свій погляд, а також намагається до нього дістати рукою. Може активно грати  протязі однієї-двох годин. Пробує перевернутися з животика на спинку і навпаки. Коли бачить, що Ви хочете його взяти на руки, починає активно рухатися, пожвавлюється. Реагує на різні смаки по-різному. Намагається імітувати навколишні звуки і інтонації. У цьому віці у деяких діток починають прорізатися зубки. Замість пушку на голівці починають з’являтися постійні волоси.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.