Поради лікарів

Детям-астматикам поможет бассейн

Плавание должно стать составляющей лечения детей, страдающих бронхиальной астмой. К такому выводу пришли исследователи из Тайбэйского университета.

В ходе эксперимента 30 детей-астматиков в возрасте 7-12 лет проходили лечение под наблюдением ученых. Все дети получали традиционные медикаменты, но одна группа, кроме того, занималась плаванием в бассейне в течение 6-ти недель.

Оказалось, что у детей, посещавших бассейн, уменьшились симптомы болезни, сократилось число приступов, улучшилось самочувствие. Физическая активность в воде увеличивает дыхательную емкость легких, развивает устойчивые навыки глубокого дыхания, объясняют авторы эксперимента.

Источник: pro100news.info

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.