Поради лікарів

Рентген на малом сроке беременности

Сейчас я на 8 неделе беременности, делать аборт не решаюсь. О своей беременности я не знала и мне сделали рентген на поясничную зону и на бок с правой стороны. Рентгенолог сказал, что доза была небольшая и что нужно проконсультироваться с гинекологом, уточнить срок. Тогда у меня было примерно 2 недели, если врач не ошибается. УЗИ назначили в 10 недель. Можно ли увидеть по УЗИ патологию?

Д.Ш.

 

Проведение рентгена во время беременности не очень хорошо, но не вызывает пороков развития ребенка. Вам нужно в 10-11 недель пройти первый этап генетического скрининга и УЗИ на аппарате экспертного класса у врача пренатальной диагностики. Тогда вы увидите весь органогенез плода и рассчитаете возможные генетические риски или риски хромосомных аномалий.

 

Решение о вынашивании беременности и влиянии рентгена достаточно сложное и мне кажется, что лучше обсудить его с консилиумом врачей в вашем городе.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.