Статті

Стресс уменьшает мозг ребенка

Причиной проблем с памятью у ребенка могут быть частые стрессы, заявили ученые из Университета Висконсин-Мэдисон. Хронический стресс, переживаемый в детском возрасте, уменьшает зону мозга, связанную с памятью.

Исследование с участием 61 ребенка в возрасте от 9 до 14 лет показало, что дети, в чьей жизни много стрессовых ситуаций, хуже справляются с тестами на кратковременную память. Сканирование мозга участников показало, что дети с высоким уровнем стресса имеют меньший размер зоны мозга, которая связана с выполнением эмоциональных и когнитивных заданий, в том числе, обработку информации пространственной рабочей памятью.

Ранее ученые установили, что люди, которые в детстве пережили эпизоды насилия, на клеточном уровне быстрее стареют.

Источник: medkarta.com

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.