Вагітність

Бебі бум в Британії: лікарі виявилися не готові до зростання народжуваності

Королівський коледж акушерок констатує: в країні відзначається катастрофічна нестача акушерок, адже в окремих областях країни фіксується 50%-е зростання народжуваності. Такою є статистика за останні роки, передає The Telegraph.

Одній тільки Англії потрібно ще 5000 акушерок, щоб впоратися з рекордним за останні 40 років ростом числа пологів (збільшення показників народжуваності склало 22%). А ось в Уельсі рівень піднявся на 17%, в ​​Північній Ірландії – на 15%, в ​​Шотландії – на 12%.

Існує також проблема стрімкого старіння фахівців. У підсумку пологові відділення перебувають під сильним тиском. За оцінками незалежних експертів, Великобританія підступає до критичної точки.

Деякі пологові відділення вже були змушені закритися, відмовившись брати породіль. До прикладу, в минулому році більше половини держфондів закривали свої двері в середньому сім разів за рік і переводили жінок в інші лікарні. На думку Королівського коледжу акушерок, впоратися з проблемою можна, збільшивши кількість акушерських відділень і впровадивши широку практику домашніх пологів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.