Вагітність

Бебі бум в Британії: лікарі виявилися не готові до зростання народжуваності

Королівський коледж акушерок констатує: в країні відзначається катастрофічна нестача акушерок, адже в окремих областях країни фіксується 50%-е зростання народжуваності. Такою є статистика за останні роки, передає The Telegraph.

Одній тільки Англії потрібно ще 5000 акушерок, щоб впоратися з рекордним за останні 40 років ростом числа пологів (збільшення показників народжуваності склало 22%). А ось в Уельсі рівень піднявся на 17%, в ​​Північній Ірландії – на 15%, в ​​Шотландії – на 12%.

Існує також проблема стрімкого старіння фахівців. У підсумку пологові відділення перебувають під сильним тиском. За оцінками незалежних експертів, Великобританія підступає до критичної точки.

Деякі пологові відділення вже були змушені закритися, відмовившись брати породіль. До прикладу, в минулому році більше половини держфондів закривали свої двері в середньому сім разів за рік і переводили жінок в інші лікарні. На думку Королівського коледжу акушерок, впоратися з проблемою можна, збільшивши кількість акушерських відділень і впровадивши широку практику домашніх пологів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк