Вагітність

Беременным рекомендуют есть яйца

Увеличение употребления холина в 3-м триместре беременности может снизить риск развития метаболического синдрома и хронических заболеваний у будущего ребенка, показало новое исследование Университета Корнелл.

Обнаружено, что холин (который в больших количествах содержится в яйцах), помогает защитить ребенка от последствий стресса матери во время беременности. Предыдущие исследования показали, что под воздействием гормона стресса в утробе дети становятся уязвимыми перед хроническими заболеваниями.

В ходе исследования 24 женщин в 3-м триместре беременности разделили на группы, в зависимости от употребления холина (480 миллиграмм (мг) или 930 мг в день). Выяснилось, что высокое потребление холина будущей матерью может снизить негативные последствия пренатального стресса на поведенческое, нейроэндокринное и метаболическое развитие ребенка.

Источник: Edelman Public Relations

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.