Вагітність

Сінево для майбутніх матусь!

Відтепер у лабораторії “Сінево” можна здати тест «Tранквіліті NIPT» (пренатальна діагностика хромосомних захворювань у плода).

Транквіліті безпечний для матері і дитини та може бути проведений починаючи з 10-го тижня вагітності. Один забір крові матері дає можливість виявити безліч хромосомних патологій плода, таких як синдром Дауна, синдром Едвардса, синдром Патау та інші, якщо вони є.

Тест проводиться в найбільшому клінічному генетичному центрі Європи, в компанії Genoma (Швейцарія). Всього один аналіз надає 10 результатів з точністю 99,9% та додатково визначає стать плоду на ранніх термінах вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.