Вагітність

Йога спасет беременных от депрессии

Занятия йогой помогают беременной женщине справиться с депрессией. К такому выводу пришли ученые из Мичиганского университета.

Известно, что гормональный фон во время беременности может стать причиной плохого настроения, а каждая 5-я будущая мама переживает депрессию. В ходе 10-недельного эксперимента беременные женщины на строке 12-26 недель занимались йогой. Все участницы находились в группе повышенного риска развития депрессии. Занятия йогой были направлены на позы для беременных и на поддержку осознания того, как тело будущей мамы изменяется, чтобы помочь малышу расти.

По итогам эксперимента все женщины отметили снижение симптомов депрессии, а также возросшую привязанность к своему будущему ребенку.

Источник: ScienceDaily

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.