Вагітність

Лікування болю в животі під час вагітності

Якщо біль у животі не пов’язаний з гострою акушерською або хірургічною патологією, то лікування полягає в корекції харчування і режиму дня. У разі болю в животі, пов’язаного з фізичним або емоційним напруженням, слід заспокоїтися, розслабитися, по можливості прийняти зручну позу і відпочити. Біль, що свідчить про екстрагенітальну патологію, зазвичай зникає під час лікування основного захворювання.

Застосування знеболюючих препаратів в більшості випадків невиправдано, тому що при гострій патології це небезпечно, а у разі болю, викликаного фізіологічними причинами або втомою – є неефективним.

В любому випадку появи болю в животі в перебігу усієї вагітності потрібно звертатись до лікаря жіночої консультації або до любого медичного закладу.

Самолікуванням займатись не потрібно, лікування повинен призначити лікар.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.