Вагітність

Навіщо вагітній спецкурси

Протягом дев’яти місяців майбутній мамі доведеться навчитися багатьом речам, які пов’язані з вагітністю, майбутніми пологами, а також навичкам догляду за малюком. Є чимало способів освіти, але в останні роки все більшу популярність завойовують спеціальні курси або школи для вагітних.

Якими бувають школи для вагітних

Існує два різновиди курсів, орієнтованих на вагітних слухачок: приватні та державні. Державні курси зазвичай організовуються при пологовому будинку або жіночій консультації. Перелік можливих послуг тут буває досить обмеженим. Вагітній візьмуться пояснити, як харчуватися правильно, повідають про те, який повинен бути спосіб життя під час вагітності, проінформують про перебіг пологів (можуть показати фільм), просвітять про деякі особливості догляду за дитиною, дадуть відповіді на запитання.

У приватній школі, зазвичай, дають більше інформації. Майбутній матері розкажуть про те, як протікає вагітність, навчать, як під час пологів правильно дихати, продемонструють серію фільмів про процес пологів, проведуть спеціальну гімнастику. Якщо є бажання, ви можете вибрати школу, в якій проводять підготовку до пологів нетрадиційного типу: домашніх, вертикальних, водних.

Заняття для вагітних в басейні

Майже у всіх приватних школах майбутнім мамам пропонують водні заняття. Зазвичай лікарі рекомендують басейн майже всім вагітним. Вода здатна розслаблювати, м’яко масажувати тіло, а також вона допомагає дитині зайняти правильне положення. Тим часом, м’язам дається необхідне навантаження.

Іноді вагітним пропонують курс йоги. Займаючись з інструктором, використовуючи спеціальні пристосування, можна повністю розслабитися і зайняти правильну позу, і не побоюватися надмірного напруження. Крім фізичної підготовки, йога допомагає зняти психічну напругу і може забезпечити позитивний настрій.

Чи потрібні курси для вагітних саме вам

Якщо дозволяє ваше фінансове становище, а з упевненістю в собі є проблеми, то вам є сенс звернутися в одну з таких шкіл. Не так важливо, яку методику тут практикують: спів, танець живота, купання в ополонці, спеціальні дієти. Тут можна знайти почуття спільності, яке дає не надто впевненій жінці позитивний настрій і психологічний комфорт. А для того, щоб втамувати інформаційний голод, насправді вистачить Інтернету, книг, індивідуальних консультацій з фахівцями.

Важливо розуміти, що ваше тіло на час вагітності стає вашим єдиним незаперечним авторитетом. Слухайте і намагайтеся відчувати дитину і себе саму. Пологи – природний процес, організм здатний все зробити правильно і без вашої свідомої участі. Головне, не заважати йому.

За матеріалами udoktora.net Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.