Вагітність

Який вітамін допомагає народити генія

Дефіцит вітаміну С під час вагітності негативно впливає на розвиток мозку майбутньої дитини. До такого висновку прийшли співробітники Університету Копенгагена.

Нове дослідження показало, що через нестачу вітаміну С мозок плоду отримає таки збитки, що їх не можна виправити, навіть якщо дитина після народження отримує необхідну кількість цього вітаміну.

Автори дослідження розповіли, що в групу ризику нестачі вітаміну С можуть потрапити вагітні жінки, які погано харчуються або палять. Їхні діти потенційно схильні до ризику виникнення проблем з пам’яттю. Разом з тим, якщо майбутня мама різноманітно харчується, не палить, а також приймає полівітаміни, то немає підстав побоюватися дефіциту вітаміну С.

Джерело: University of Copenhagen

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.