Вагітність

Одяг для вагітних

Вагітна жінка в очікуванні дитини кожен день і навіть кожну годину виявляє приємні для себе зміни, з появою яких змінюються її зовнішній вигляд, думки та звички. А ще, кожна вагітна стикається з досить суттєвою проблемою – наявний одяг за розмірами вже не підходить,- виникає проблема вибору і підбору нового одягу.

Насамперед, варто позначити, що практично будь-який одяг, а тим більше нижню білизну, необхідно підбирати з урахуванням вагітності жінки. Тоді таку білизну буде зручно і приємно носити, вона буде підтримувати живіт і спину, а також не буде тиснути на груди і живіт.

Адже спеціальний одяг для вагітних враховує всі зміни, що відбуваються з тілом жінки під час вагітності. Для його виготовлення використовуються лише натуральні, м’які та зручні тканини. Покрій одягу розрахований на поступове збільшення розмірів. З цією метою в одязі використовуються такі конструкційні елементи, як додаткові виточки, застібки, пояси, що розтягуються тощо.

Особливо важливим для вагітних є вибір нижньої білизни. У будь-якому місці і в будь-який час вагітна буде почувати себе комфортно тільки в тому випадку, якщо на ній буде зручна нижня білизна з якісної м’якої бавовни з акуратними швами, що не залишає слідів на шкірі і тим більше на животі.

Протягом першого триместру вагітності можна підібрати і носити звичайні трусики і бюстгальтер. Але коли живіт злегка збільшиться необхідно купити спеціальні трусики для вагітних із завищеною талією, що будуть підтримувати живота.

До вибору бюстгальтера потрібно віднестись з відповідальністю, адже в очікуванні дитини жіночі груди збільшуються і стають більш чутливими і вразливими. Груди можуть збільшитися на два-три розміри, а бюстгальтер повинен відмінно підтримувати груди та утримувати їх в зручному положенні. тому підбирайте бюстгальтер тільки з натуральних тканин, з двома рядами гачків і трохи ширшими бретельками, що мають регульовану довжину. Купівля такого бюстгальтера зможе запобігти появі розтяжок в області грудей, а також істотно полегшити життя спині вагітної.

Щоб можна було погодувати малюка практично в будь-який момент і за любих обставин використовують одяг для годування.

Це звичайний на перший погляд одяг з спеціальними розрізами, що маскуються додатковим шаром тканини, або сконструйований таким чином, що ніхто не здогадується про його друге призначення – допомагати матері непомітно для оточуючих зручно та  комфортно годувати малюка.

Кожен дизайнер і кожна торгова марка привносить щось своє в конструкцію такого одягу, тому цей одяг (майки, топи, блузи, сукні, туніки) має стильний та сучасний вигляд і його можна носити і після закінчення вигодовування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.