Вагітність

Одяг для вагітних

Вагітна жінка в очікуванні дитини кожен день і навіть кожну годину виявляє приємні для себе зміни, з появою яких змінюються її зовнішній вигляд, думки та звички. А ще, кожна вагітна стикається з досить суттєвою проблемою – наявний одяг за розмірами вже не підходить,- виникає проблема вибору і підбору нового одягу.

Насамперед, варто позначити, що практично будь-який одяг, а тим більше нижню білизну, необхідно підбирати з урахуванням вагітності жінки. Тоді таку білизну буде зручно і приємно носити, вона буде підтримувати живіт і спину, а також не буде тиснути на груди і живіт.

Адже спеціальний одяг для вагітних враховує всі зміни, що відбуваються з тілом жінки під час вагітності. Для його виготовлення використовуються лише натуральні, м’які та зручні тканини. Покрій одягу розрахований на поступове збільшення розмірів. З цією метою в одязі використовуються такі конструкційні елементи, як додаткові виточки, застібки, пояси, що розтягуються тощо.

Особливо важливим для вагітних є вибір нижньої білизни. У будь-якому місці і в будь-який час вагітна буде почувати себе комфортно тільки в тому випадку, якщо на ній буде зручна нижня білизна з якісної м’якої бавовни з акуратними швами, що не залишає слідів на шкірі і тим більше на животі.

Протягом першого триместру вагітності можна підібрати і носити звичайні трусики і бюстгальтер. Але коли живіт злегка збільшиться необхідно купити спеціальні трусики для вагітних із завищеною талією, що будуть підтримувати живота.

До вибору бюстгальтера потрібно віднестись з відповідальністю, адже в очікуванні дитини жіночі груди збільшуються і стають більш чутливими і вразливими. Груди можуть збільшитися на два-три розміри, а бюстгальтер повинен відмінно підтримувати груди та утримувати їх в зручному положенні. тому підбирайте бюстгальтер тільки з натуральних тканин, з двома рядами гачків і трохи ширшими бретельками, що мають регульовану довжину. Купівля такого бюстгальтера зможе запобігти появі розтяжок в області грудей, а також істотно полегшити життя спині вагітної.

Щоб можна було погодувати малюка практично в будь-який момент і за любих обставин використовують одяг для годування.

Це звичайний на перший погляд одяг з спеціальними розрізами, що маскуються додатковим шаром тканини, або сконструйований таким чином, що ніхто не здогадується про його друге призначення – допомагати матері непомітно для оточуючих зручно та  комфортно годувати малюка.

Кожен дизайнер і кожна торгова марка привносить щось своє в конструкцію такого одягу, тому цей одяг (майки, топи, блузи, сукні, туніки) має стильний та сучасний вигляд і його можна носити і після закінчення вигодовування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк