Вагітність

Вагітність по-німецьки – чистота перш за все!

Німці відомі у всьому світі пристрастю до чистоти та бережливим ставленням до природи. Втім, ми дуже мало знаємо про те, як ця нація дбає про захист власного здоров’я й особливо про здоров’я малюків. А повчитися у них є чому.

Екологічно чисті миючі засоби – це те, чого потребує кожна вагітна жінка. І якщо ви чекаєте на малюка, саме час обрати те, за допомогою чого варто наводити лад у домі зараз та особливо тоді, коли малюк з’явиться.

У Німеччині до питання чистоти завжди ставилися з особливою вимогливістю. Не секрет, що зазвичай німці вичищаютьдо блиску не лише власні квартири, а й тротуари. Більш того, з 80-х – лише безпечними для природи засобами. І одним з найулюбленіших німцями брендів у цій категорії є Frosh, який у 2012 році в одинадцяте отримав премію Most Trusted Brand у категорії «засоби для чищення». Ця нагорода – приз німецьких споживачів у рамках щорічного опитування журналу Reader´s Digest.

Усі мийні засоби Frosh створені винятково з натуральних речовин, які майже повністю – на 98% – розкладаються у ґрунті. У поєднанні з добре знайомими нашим бабусям содою, оцтом, лимонною кислотою, екстрактом апельсинових крихт та мармуровим борошном, вони ідеально відчищають будь-які поверхні. Давайте з’ясуємо, чим саме товари Frosh можуть допомогти майбутнім мамам.

Перш за все, вони цілком безпечні і є чудовою альтернативою агресивним і шкідливим для здоров’я людини традиційним засобам побутової хімії. Зазвичай ми не задумуємося над тим, що негативний вплив миючих засобів  відбувається не лише через контакт зі шкірою, але й під час дихання. Крім того, як би старанно ми не виполіскували посуд та одяг, на них все одно лишаються небезпечні речовин. У подальшому це  може викликати алергію, дерматичні висипання та навіть онкологічні захворювання.

З товарами Frosh все інакше, адже при їх виробництві використовуються лише натуральні активні інгредієнти, які дала нам сама природа. Тож як саме вони можуть нам допомогти?

 

Миття посуду. Незалежно від того, як ви зазвичай миєте посуд – традиційно руками чи у посудомийній машині, з Frosh ваші тарілки та сковорідки завжди сяятимуть. Будь-який засіб відмінно відчищає жир, навіть застарілий. Важливо й те, що усі засоби для посуду від Frosh дуже концентровані, тож однієї пляшки вам вистачить надовго.

Що ж до асортименту, то ви можете обирати з-поміж дбайливого засобу для миття дитячого посуду Frosch Baby, концентрованих та звичайних бальзамів, а також таблеток для посудомийних машин.

Прання. Пере Frosh бездоганно! Вовна, білизна, делікатні та кольорові тканини – все це ви швидко приведете до ладу за допомогою засобів Frosh. Між іншим, білкові та інші забруднення Frosh виводить на відмінно і також без допомоги шкідливих синтетичних речовин. Єдине – орієнтуйтеся на те, що для кожного виду тканини є свій засіб.

Гігієна у ванній та туалеті. Коли у домі з’являється дитина, про агресивні миючі засоби варто забути раз і назавжди. Очисник унітазів Frosh природнім чином відчищає вапно, сечовий камінь та бруд з унітазу. І все це – завдяки сильнодіючому лимонному розчиннику вапна.

Frosh – справжня німецька якість!

Всі товари ТМ Frosh виробляються на підприємствах, що розташовані у Німеччині. Це саме ті пральні та мийні засоби, які німці вже понад 25 років щодня використовують для своїх родин. Погодьтеся, корисний досвід, який варто переймати й нам! Товари ТМ Frosh можна придбати практично у будь якому супермаркеті.

Представник ТМ Frosh в Україні – ТОВ „Ректіс

тел./факс (044) 451-89-02

www.rektis.com.ua

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.