Юридичні поради

Частково оплачувані відпустки

Поки Вашому малюку немає 3-х років, Ви можете право знаходитись у «частково оплачуваній відпустці». Протягом цього часу Ви також отримуєте допоміжні виплати з державного соціального страхування.

Ви можете отримати більш тривалу оплачувану відпустку. Проте лише за умови, що Ваше підприємство, установа чи організація за рахунок власних коштів будуть згодні надати Вам більш тривалу частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною.

Якщо дитина перебуває на державному утриманні, мама не має права на відпустку для догляду за дитиною до 3-х років.

Якщо дитина не досягла віку 6-ти років, але потребує домашнього догляду, мама має право на відпустку без збереження заробітної плати. Факт потреби в домашньому догляді має підтвердити медичний висновок.

Піч час відпустки Ви можете працювати вдома або неповний робочий день. При цьому Ви матимете право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною до 3-х років.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.