Юридичні поради

Простий розрахунок декретних виплат.

  1.     Визначаємо розрахунковий період (даний період включає останні шість місяців (із 1 до 1 числа), що передують місяцю виходу в декрет).

  2.   Обчислюємо заробіток за розрахунковий період  (до розрахунку мають потрапити лише виплати, які входять до фонду оплати праці і з яких сплачено ЄСВ (п. 7 Порядку № 1266).

  3.   Знаходимо кількість календарних днів за місяці розрахункового періоду (загальна кість днів).

  4.   Проводимо розрахунок середньоденної зарплати (для цього заробіток за розрахунковий період слід розділити на кількість календарних днів у ньому).

  5.  Обчислюємо суму декретних (множимо середньоденний заробіток в межах максимальної величини на кількість календарних днів відпустки по вагітності та пологах).

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.