Здоров’я і краса мами

Качество молока подскажет цвет упаковки

Крупнейшая упаковочная компания “Tetra Pak” приступила к разработке упаковки для молочных продуктов, которая меняет свой цвет в зависимости от качества содержимого.

Новая технология заключается в том, что в коробку с молоком вмонтирован чип, который содержит информацию о производителе продукта. Если срок годности молока истек, то коробка изменит свой цвет.

Также с помощью уникального кода на упаковке потребитель может через Интернет отследить происхождение продукции, процесс производства и процесс упаковки. Эту технологию компания планирует внедрить уже в следующем году.

Источник: b-port.com

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.