Здоров’я і краса мами

Нервных женщин спасет уборка дома

Уборка квартиры действует на женщин, как сеанс психотерапии. К такому выводу пришли британские психологи, проанализировав опрос, проведенной компанией Zoflora.

В опросе приняли участие 2 тыс. женщин. 40% участниц опроса сообщили, что уборка – их скрытая страсть. При этом каждая третья женщина сообщила, что домашняя работа помогает расслабиться.

Психологи считают, что рутинные действия, ощущение контроля за ситуацией и возможность сразу видеть результат своей работы позитивно влияют на психологическое состояние женщин. Кроме того, самооценку женщин повышает гордость за свой дом.

Источник: medicinform.net

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.