Здоров’я і краса мами

Кому не можна пити морквяний сік

Морквяний сік часто називають королем серед овочевих соків. Він популярний завдяки високому вмісту корисних речовин. Але при надмірному споживанні навіть такий корисний напій може завдати шкоди організму, попереджають американські вчені.

Вчені з Університету Небраски прийшли до висновку, що здоровим людям можна пити морквяний сік не більше 2-3 разів на тиждень. Вони пояснюють, що непомірне вживання соку створює додаткове навантаження на підшлункову залозу. Крім того, інтенсивний прийом соку може змінити колір обличчя за рахунок вмісту бета-каротину.

А ось людям з панкреатитом, іншими захворюваннями підшлункової і кишечника не рекомендується вживати морквяний сік. Також з ним варто бути обережним пацієнтам з цукровим діабетом (можна пити не більше 1 склянки на тиждень).

Джерело: www.likar.info

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.