Здоров’я і краса мами

Питаемся правильно

Наш организм в состоянии переварить практически любую еду. Но если вы хотите уберечь свое здоровье, от некоторых продуктов лучше отказаться. Вот главные из них:

1. Жирная жаренная пища. Она провоцирует повышенный уровень кислотности и изжоги. Кроме этого, такая пища может спровоцировать «масляный стул» – неусваивание жиров.

2. Горький перец. Он провоцирует изжогу и категорически противопоказан людям с больным кишечником.

3. Алкоголь. Он помогает расслабиться не только нам, но и нашему пищеводу, а это может привести к нежелательным проблемам.

4. Шоколад. Если у вас проблемы с кишечником, или вы страдаете запорами, этот продукт полностью вам противопоказан.

5. Кукуруза. В ней содержится целлюлоза, которую тяжело переварить вашему организму. Дело в том, что у нас нет необходимого фермента. Поэтому, врачи рекомендуют хорошо пережевывать кукурузу.

6. Молочные продукты. Это источник кальция в организме, но если вы не переносите лактозу, их придется исключить из рациона. Иначе, они могу спровоцировать боли в желудке и диарею.

Источник: zdravoe.com

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.