Здоров’я і краса мами

Треть населения Земли подвергается риску смерти из-за малоподвижного образа жизни

В связи с нехваткой физической активности в мире умирает такое же количество людей, как и от курения. Треть населения земного шара ведет малоподвижный образ жизни, сообщает BBC.

Ежегодно от этого умирает 5,3 миллиона людей, что можно сравнить с настоящей пандемией. Согласно рекомендациям специалистов, человек должен ежедневно тратить на умеренную физическую активность 150 минут.

Однако, чем выше уровень дохода в стране, тем меньше ее жителей прислушивается к советам врачей. В Европе эта проблема особенно актуальна для жителей Великобритании. Там недостаточно активный образ жизни ведут две трети населения.

Профессор Линдси Дэвис считает, что физическую активность необходимо вводить в повседневную жизнь. Но многое зависит и от района проживания человека. Например, если он неблагополучен, вряд ли кто-то станет совершать оздоровительные пробежки в парке.

Источник: meddaily.ru

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.