Здоров’я і краса мами

Украинки выбирают поздние роды

Украинские роженицы стареют, свидетельствует статистика Института демографии и социальных исследований. Украинки все чаще становятся матерями после 35 лет, а средний возраст рождения ребенка сдвинулся в возрастную группу 25-29 лет.

Женщины, которые заводят детей после 40 лет, перестали быть редким явлением в Украине. Медики утверждают, что такая тенденция является вызовом для отечественной медицины. Вместе с тем, по прогнозам экспертов, возраст рожениц в дальнейшем будет расти.

По мнению экспертов, это явление связано с тем, что современные женщины не уверены в стабильности брака, потому вынуждены думать об образовании, карьере, а затем уже семье и детях.

Источник: Gazeta.ua

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.