Здоров’я і краса мами

Фрукты с косточкой защитят от диабета

Включение в рацион питания косточковых фруктов (персиков, слив, нектаринов) снижает риск развития метаболического синдрома. К такому выводу пришли ученые из Техасского агрономического исследовательского центра.

На фоне метаболического синдрома, как известно, часто развиваются сердечно-сосудистые заболевания и сахарный диабет.

В состав косточковых фруктов входят фенольные соединения, которые, в зависимости от типа, могут изменять экспрессию генов и белков, установили ученые. Разные типы фенольных соединений воздействуют на разные виды клеток и разные звенья патогенеза.

Источник: umj.com.ua

 

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.